September is proeflesmaand

Gedurende de hele maand september kunnen kinderen, jongeren en volwassenen proeflessen volgen in ons Cursushuis. Alle verschillende kunstdisciplines zijn vertegenwoordigd. Van drumlessen tot klassiek ballet, schilderen en theatersport.

Aanmelden voor de proeflessen is noodzakelijk, neem contact op met de docent van je keuze voor meer informatie.

DisciplineAanbiederE-mailadresWebsite
acrobatiek / circusAcrodoornacrobatiek@xs4all.nlwww.circusapeldoorn.nl
basgitaarMario Meijerinfo@basgitaarlesapeldoorn.nlwww.basgitaarlesapeldoorn.nl
beeldhouwen, glasfusionGosia Kalisciak Gosia@kpnmail.nlwww.atelier52.nl
boetseren in klei of wasBarbara Pijnappelart-barb@planet.nl www.barbsgallery.com
celloMarit Berendsmaritcello@gmail.comwww.maritberends.nl
creatieve workshopsPraktijk de Stille Krachtinfo@praktijkdestillekracht.nlwww.praktijkdestillekracht.nl
dansStudio Dansaillantinfo@dansaillant.nlwww.dansaillant.nl
dansCanDancecandygailfea@gmail.com 
dans – salsaEsta Manerainfo@estamanera.nlwww.estamanera.nl
div. muzieklessen & zanglesThe BeatAcademyinfo@thebeatacademy.nlwww.thebeatacademy.nl
djDutch DJ Worldinfo@dutchdjworld.comwww.dutchdjworld.com
dwarsfluitGemma Scherpenzeelgemmascherpenzeel@gmail.com  
edelsmedenLeonie zonneveldzonneveldgoudsmid@gmail.com 
ensembleMéli-Mélohajongepier@gmail.comwww.meli-melo-wereldmuziek.nl
ensembleEl Duendeannedegroote@upcmail.nl 
fagotHannah de Vos – Beckershannahdvb@gmail.comwww.artimedes.wordpress.com
fotografieRudy Blom Photographyinfo@rudyblom.comwww.rudyblom.com/introductiecursus
gitaarGitaarles in Apeldoornhugodehaas@kpnmail.nlwww.gitaarlesinapeldoorn.nl
harpHarp Gigantmarianne@mariannesmit.comwww.harpgigant.nl
hoboHilje van der Vliethiljevandervliet@gmail.comwww.muziekbeleven.com
keramiekKleywerkella@kleywerk.nlwww.kleywerk.nl
keyboardPianoles Nijmegentonscheepers@gmail.comwww.pianoles-nijmegen.nl
klarinet & saxofoonWindmusicleenders.john@gmail.comwww.windmusic.nl
klarinet & saxofoonHenk Menkveldinfo@henkmenkveld.nlwww.henkmenkveld.nl
modeVeerle Jongeneelatelierfere@gmail.com veerleisabeau.wixsite.com/atelierfere
muziekensembleEl Duendeannedegroote@upcmail.nl 
muziekensembleMéli-Mélohajongepier@gmail.comwww.meli-melo-wereldmuziek.nl
muziekensemblesalonorkest MarCantoleenders.john@gmail.comwww.windmusic.nl
muziekensembletijdreizenpetranuria@gmail.comwww.petranuria.com
muziekensembleDe speelgroepgemmascherpenzeel@gmail.comwww.gigant.nl/cursus/de-speelgroep/
muziekensembleKamerkoor Apeldoornhester.hentzepeter@gmail.comwww.hentzepeter.nl
Orkest(Jong) Apeldoorns Jeugdorkestinfo@a-jo.nlwww.a-jo.nl
pianoFons Kronenbergfonskronenberg@gmail.comwww.fonskronenberg.nl
pianoAartje Mulleraartjemuller@gmail.comwww.pianolesaartjemuller.nl
pianoPolman Petrainfo@petrapolman.nlwww.petrapolman.nl
piano – lichte muziekPianoles Nijmegentonscheepers@gmail.comwww.pianoles-nijmegen.nl
saxofoonGerben Wassergerben12341@hotmail.comwww.gerbenwasser.nl
schilderatelierMirjam Berkhoutberkhoutmirjam@gmail.com mirjamberkhout.wordpress.com
schilderen, realistischthe Art Academyinfo@theartacademy.nl www.theartacademy.nl
schrijvenBlij met taalInfo@blijmettaal.nlwww.blijmettaal.nl
slagwerkDrumschool Apeldoorninfo@drumschoolapeldoorn.nlwww.drumschoolapeldoorn.nl
tekenen, schilderenAriadne Leefogeariadneleefoge@kpnmail.nlwww.ariadneleefoge.nl
tekenen, schilderenSusan Nieboersusannieboer@gmail.comwww.susannieboer.nl
tekenen, schilderenPenpaintsinfo@penpaints.nlwww.penpaints.nl
theaterBuiten alle Perken voor volwassenen met een (verstandelijke) beperkingmarqvanmazijk@hotmail.com
nienke.goossens@chello.nl
www.gigant.nl/cursus/buiten-alle-perken
theaterTheatergroep WirWar (NAH theater)g.visserman@meeveluwe.nlwww.gigant.nl/cursus/nah-theater
theaterImproschool Apeldoornfulconielsgawein@gmail.comwww.improschoolapeldoorn.nl
Theater (english)English Theater Apeldoorn (ETA)hello@englishtheaterapeldoorn.comwww.englishtheaterapeldoorn.com/
theatersportRechts van het middenselina.eijkemans@gmail.comwww.improschoolapeldoorn.nl
trompet, trombone/koperGoedkoperlesinfo@goedkoperles.nlwww.goedkoperles.com
vioolMarieke de Vosmariekepimdevos@gmail.comwww.mariekedevos.nl
zangcoachingVocal CenterSaralinda@vocalcenter.nlwww.vocalcenter.nl
zanglesThe BeatAcademyinfo@thebeatacademy.nlwww.thebeatacademy.nl

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
voorstelling
vacature
muziek
cursus
film
evenement