September = Proeflesmaand

Gedurende de hele maand september kunnen kinderen, jongeren en volwassenen proeflessen volgen in het Cursushuis van GIGANT. Alle verschillende kunstdisciplines zijn vertegenwoordigd deze maand. Van drumlessen, tot breakdance, schilderen en theatersport. Aanmelden voor de proeflessen is noodzakelijk, neem contact op met de docent van je keuze voor meer informatie.

DisciplineAanbiederE-mailadresWebsite
acrobatiek / circusAcrodoonacrobatiek@xs4all.nlwww.circusapeldoorn.nl
basgitaarMario Meijerinfo@basgitaarlesapeldoorn.nlwww.basgitaarlesapeldoorn.nl
beeldhouwen, fotografieGosia Kalisciak Gosia@kpnmail.nlwww.atelier52.nl
blokfluitPetra Nuriapetranuria@gmail.com 
celloCelloles – Myrthe van Hulstmyrthevanhulst@hotmail.comwww.myrthevanhulst.nl
creatieve workshopsPraktijk de Stille Krachtinfo@praktijkdestillekracht.nlwww.praktijkdestillekracht.nl
dansStudio Dansaillantinfo@dansaillant.nlwww.dansaillant.nl
dansCanDancecandygailfea@gmail.com 
dansStudYoPiwilma@studyopi.nlwww.danceforhealth.nl
div. muzieklessen & zanglesThe BeatAcademyinfo@thebeatacademy.nlwww.thebeatacademy.nl
djDutch DJ Worldinfo@dutchdjworld.comwww.dutchdjworld.com
dwarsfluitGemma Scherpenzeelgemmascherpenzeel@gmail.com  
edelsmedenLeonie zonneveldzonneveldgoudsmid@gmail.com 
ensembleMéli-Mélohajongepier@gmail.comwww.meli-melo-wereldmuziek.nl
ensembleEl Duendeannedegroote@upcmail.nl 
fagotHannah de Vos – Beckershannahdvb@gmail.comwww.artimedes.wordpress.com
fotografieRudy Blom Photographyinfo@rudyblom.comwww.rudyblom.com/introductiecursus
gitaarGitaarles in Apeldoornhugodehaas@kpnmail.nlwww.gitaarlesinapeldoorn.nl
harpHarp Gigantmarianne@mariannesmit.comwww.harpgigant.nl
hoboHilje van der Vliethiljevandervliet@gmail.comwww.muziekbeleven.com
hoboArjo Hovenbergarjohovenberg@gmail.com
keramiekKleywerkella@kleywerk.nlwww.kleywerk.nl
keyboardPianoles Nijmegentonscheepers@gmail.comwww.pianoles-nijmegen.nl
klarinetWindmusicleenders.john@gmail.comwww.windmusic.nl
klarinetKees van der Harstkeesvanderharst@me.comwww.muziekhuisdeventer.nl/muziekdocenten
klarinet (Klarenbeek, Kopermolen)Henk Menkveldinfo@henkmenkveld.nlwww.henkmenkveld.nl
koordirigentMattanja Huising mattanjahuising@hotmail.com 
muziekensembleEl Duendeannedegroote@upcmail.nl 
Orkest(Jong) Apeldoorns Jeugdorkestinfo@a-jo.nlwww.a-jo.nl
pianoPianopraktijkdiannejbolte@gmail.comwww.pianolesapeldoorn.nl
pianoFons Kronenbergfonskronenberg@gmail.comwww.fonskronenberg.nl
pianoAartje Mulleraartjemuller@gmail.comwww.pianolesaartjemuller.nl
pianoPolman Petrainfo@petrapolman.nlwww.petrapolman.nl
schilderatelierMirjam Berkhoutberkhoutmirjam@gmail.com mirjamberkhout.wordpress.com
schilderenMagda Buijsmagda.buijs@kpnmail.nlwww.magdabuijs.nl
schilderen, realistischthe Art Academyinfo@theartacademy.nl www.theartacademy.nl
schrijvenBlij met taalInfo@blijmettaal.nlwww.blijmettaal.nl
slagwerkDrumschool Apeldoorninfo@drumschoolapeldoorn.nlwww.drumschoolapeldoorn.nl
tapdanceJoji Na School of Artsadministratie@timkoldenhof.nlhttps://timkoldenhof.nl
tekenen, schilderenMargreet Heinenmargreetheinen@gmail.comwww.margreetheinen.nl
tekenen, schilderenAriadne Leefogeariadneleefoge@kpnmail.nlwww.ariadneleefoge.nl
tekenen, schilderenSusan Nieboersusannieboer@gmail.comwww.susannieboer.nl
tekenen, schilderenPenpaintsinfo@penpaints.nlwww.penpaints.nl
theaterBuiten alle Perken voor volwassenen met een (verstandelijke) beperkingmarqvanmazijk@hotmail.com
nienke.goossens@chello.nl
www.gigant.nl/cursus/buiten-alle-perken
theaterTheatergroep WirWar (NAH theater)g.visserman@meeveluwe.nlwww.gigant.nl/cursus/nah-theater
theaterImproschool Apeldoornfulconielsgawein@gmail.comwww.improschoolapeldoorn.nl
theatersportRechts van het middenselina.eijkemans@gmail.comwww.improschoolapeldoorn.nl
trompetGoedkoperlesinfo@goedkoperles.nlwww.goedkoperles.com
vioolMarieke de Vosmariekepimdevos@gmail.comwww.mariekedevos.nl
zangEllen Starmansellenstarmans@gmail.com 
zangcoachingVocal Centerhiemstra.saralinda@gmail.comwww.vocalcenter.nl