De maand september staat in het teken van proeflessen!

 

In september gaan alle cursussen en muzieklessen in ons Cursushuis weer van start. Direct inschrijven voor lessen en cursussen bij de verschillende aanbieders is natuurlijk mogelijk. Maar twijfel je nog? Laat je dan tijdens deze proeflesmaand over de streep trekken. 

Je kunt een proefles afspreken met de volgende aanbieders: 

 

Discipline Aanbieder E-mailadres Website
accordeon Hans Kämper  hk.muziek@gmail.com  
acrobatiek / circus Acrodoon acrobatiek@xs4all.nl www.circusapeldoorn.nl
basgitaar Mario Meijer info@basgitaarlesapeldoorn.nl www.basgitaarlesapeldoorn.nl
beeldhouwen, fotografie Gosia Kalisciak  Gosia@kpnmail.nl www.atelier52.nl
blokfluit Flauto Musica s.esmeijer.muziekonderwijs@gmail.com www.flautomusica.nl
cello Celloles - Myrthe van Hulst myrthevanhulst@hotmail.com www.myrthevanhulst.nl
cello Cellojuf Manuela Verbeek info@manuelaverbeek.nl www.manuelaverbeek.nl
creatieve workshops Praktijk de Stille Kracht info@praktijkdestillekracht.nl www.praktijkdestillekracht.nl
dans Studio Dansaillant info@dansaillant.nl www.dansaillant.nl
dans CanDance candygailfea@gmail.com  
dans Come Correct Dance Academy info@come-correct.nl www.come-correct.nl
dans StudYoPi wilma@studyopi.nl www.danceforhealth.nl
dj Dutch DJ World info@dutchdjworld.com www.dutchdjworld.com
ensemble Méli-Mélo hajongepier@gmail.com www.meli-melo-wereldmuziek.nl
fagot Hannah de Vos - Beckers hannahdvb@gmail.com www.artimedes.wordpress.com
fashion Kunst en Stijl smink@me.com www.kunst-en-stijl.nl
fotografie Mieke Gresnigt fotografie mieke@miekegresnigt.com www.miekegresnigt.com
gitaar Frans ten Cate franstencate@gmail.com  
gitaar Sander van Eldik Muziek sandervaneldik@gmail.com www.gitaarstudio-apeldoorn.nl
gitaar Gitaarles in Apeldoorn hugodehaas@kpnmail.nl www.gitaarlesinapeldoorn.nl
harp Harp Gigant marianne@mariannesmit.com www.harpgigant.nl
hobo Arjo Hovenberg arjohovenberg@gmail.com  
hobo Hilje van der Vliet hiljevandervliet@gmail.com www.muziekbeleven.com
keramiek Kleywerk ella@kleywerk.nl www.kleywerk.nl
keramiek KleiKunstAtelier mariettekuiperblauw@yahoo.com  
keyboard Pianoles Nijmegen tonscheepers@gmail.com www.pianoles-nijmegen.nl
klarinet Windmusic leenders.john@gmail.com www.windmusic.nl
klarinet Kees van der Harst keesvanderharst@me.com www.muziekhuisdeventer.nl/muziekdocenten
klarinet (Klarenbeek, Kopermolen) Henk Menkveld info@henkmenkveld.nl www.henkmenkveld.nl
koordirigent Mattanja Huising  mattanjahuising@hotmail.com  
muziekensemble El Duende annedegroote@upcmail.nl  
Orkest (Jong) Apeldoorns Jeugdorkest info@a-jo.nl www.a-jo.nl
piano Pianopraktijk diannejbolte@gmail.com www.pianolesapeldoorn.nl
piano Fons Kronenberg fonskronenberg@gmail.com www.fonskronenberg.nl
piano Aartje Muller aartjemuller@gmail.com www.pianolesaartjemuller.nl
piano Polman Petra info@petrapolman.nl www.petrapolman.nl
saxofoon Kasper Rietkerk Music kasperrietkerk@gmail.com www.kasperrietkerk.nl
schilderen Magda Buijs magda.buijs@kpnmail.nl www.magdabuijs.nl
schrijven Blij met taal Info@blijmettaal.nl www.blijmettaal.nl
slagwerk Drumschool Apeldoorn info@drumschoolapeldoorn.nl www.drumschoolapeldoorn.nl
slagwerk Robbert Houtkamp slagwerker@gmail.com  
tapdance Joji Na School of Arts administratie@timkoldenhof.nl https://timkoldenhof.nl
tekenen, schilderen Margreet Heinen margreetheinen@gmail.com www.margreetheinen.nl
tekenen, schilderen Ariadne Leefoge ariadneleefoge@kpnmail.nl www.ariadneleefoge.nl
tekenen, schilderen Susan Nieboer susannieboer@gmail.com www.susannieboer.nl
tekenen, schilderen Penpaints info@penpaints.nl www.penpaints.nl
NAH theater Theatergroep WirWar  g.visserman@meeveluwe.nl   
theater Improschool Apeldoorn fulconielsgawein@gmail.com www.improschoolapeldoorn.nl
theatersport Rechts van het midden evaingeborgkok@gmail.com www.improschoolapeldoorn.nl
trompet Goedkoperles info@goedkoperles.nl www.goedkoperles.com
viool Marieke de Vos mariekepimdevos@gmail.com www.mariekedevos.nl
zang Voicebeat voicebeatapld@gmail.com www.voicebeat.nl
zang Ellen Starmans ellenstarmans@gmail.com  
zang Vocal Center nils@vocalcenter.nl www.vocalcenter.nl